Hesling introduceert Alvaro spatbord

Frank van Hal
Frank van Hal
20 februari 2020
1 min

Lichtgewicht kunststof spatbord maakt kabels onzichtbaar

Met het Alvaro spatbord is het Hesling gelukt de kabels met eenvoudige clips onder het spatbord vast te zetten. De positie voor kabeldoorvoer kan exact bepaald worden, op elke willekeurige plek in het spatbord. Dit zorgt voor een cleane afwerking van de kabels en een perfecte boog van het spatbord.

Strak design

Het Alvaro spatbord is met zijn strakke design écht een onderdeel van de fiets: de kleur van het spatbord is in tegenstelling tot ‘extrusie’ spatborden exact af te stemmen op de kleur van het frame, maar er kan ook een contrasterende kleur gekozen worden. Het spatbord kan zowel glanzend als mat worden uitgevoerd.

Duurzaam

Het Alvaro spatbord wordt vervaardigd van kunststof en heeft een strak design: licht in gewicht, volledig recyclebaar en het voldoet daarmee aan de toenemende vraag naar duurzame producten. Het is zelfs mogelijk om het spatbord van gerecycled materiaal te produceren. Ook is het mogelijk om geïntegreerde jasbeschermers te monteren met een variabele opening voor het slot of slot/rem gat.

Je vindt het Alvaro spatbord op stand 4.C039 van Hesling Plastics tijdens ESEF Maakindustrie

Frank van Hal

Frank van Hal is werkzaam bij Koninklijke Jaarbeurs als senior contentmarketeer in bouw, installatie en maakindustrie. Hij is mede-verantwoordelijk voor mooie live-events als BouwBeurs en VSK. Daarnaast verzorgt hij samen met een collega de website van Maakindustrie.nl/nieuws en de wekelijkse nieuwsbrief.